Nasza oferta

Włoskie kawiarki pozwalają szybko i w bardzo prosty sposób zaparzyć aromatyczne, esencjonalne espresso. Gotująca się woda w dolnym zbiorniku kawiarki przechodzi pod ciśnieniem przez sitko z kawą i taki klarowny i intensywny napar kawy zbiera się w górnej części dzbanuszka. Kawa powinna być średnio zmielona wówczas woda pod ciśnieniem ok 1,5 bara wydobędzie z kawy wszystkie jej subtelne nuty smakowe i aromatyczne. Kawa z kawiarki z pewnością zabierze nas na chwilę pod gorące włoskie słońce:-)
Sklep VIA CAFFE posiada w swojej ofercie kawiarki dwóch największych włoskich producentów: Bialetetti i G.A.T. Są to zarówno kawiarki aluminiowe, jak i kawiarki stalowe, które można używać na kuchniach indukcyjnych oraz kawiarki elektryczne. Kawiarki mają wygląd klasycznych dzbanuszków, ale są i takie, które wpasują się w nowoczesne wnętrze kuchni. Nietypowa kafetierka do espresso może zadziwić nawet największych amatorów czarnego napoju. Kawiarka Baletti Brikka pozwala zaparzyć kawę z pianką a Mukka jest idealna by zaparzyć aksamitne cappuccino.
Kafetierki do espresso to wyszukany prezent na każdą okazję. Któż z nas nie zachwyci się włoskim wzornictwem, ich dbałością o szczegóły i wysoką jakością produktu. 

per page