Podkładka na indukcję Frabosk 14 cm Powiększ

Podkładka na indukcję Frabosk 14 cm

nowy

Materiał: stal szlachetna inox 18/10
Średnica płytki: 14 cm

Więcej szczegółów

56,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Podkładka na indukcję Frabosk umożliwia korzystanie z naczyń bez ferromagnetycznego dna na kuchniach indukcyjnych. Nie trzeba już pozbywać się ulubionych naczyń tylko dlatego, że korzysta się z nowoczesnej kuchni indukcyjnej. Zakupiona kiedyś kawiarka aluminiowa czy czajnik otrzymany w prezencie znowu może wrócić do łask.

Podkładka na indukcję Frabosk wykonana jest ze stali szlachetnej inox 18/10. Adaper ma średnicę 14 cm i grubość 3 mm. Dodatkowo posiada on odłączany, nienagrzewający się uchwyt, dzięki któremu łatwo można umieścić i zdjąć podkładkę ze źródła ciepła. To wysokiej jakości produkt włoskiej firmy Frabosk, który tam też jest produkowany.

Adapter na kuchnię indukcyjną Frabosk może być również wykorzystywany na kuchni gazowej, elektrycznej i ceramicznej w celu równomiernego rozproszenia ciepła.

Dodatkowo podkładka na indukcję kumuluje ciepło dzięki czemu, po wyłączeniu kuchenki, jeszcze przez 10 minut utrzymuje ona ciepłe naczynie.

Bardzo ważne jest, by podkładkę na indukcję i stawiane na niej naczynia utrzymywać w czystości, ponieważ każde ich zarudzenie może powodować powstawanie na niej zaciemnień. Adapter na kuchnię indukcyjną można myć również w zmywarkach.

Używając adaptera na kuchni indukcyjnej należy szczególnie zwrócić uwagę, by średnica naczynia nie była większa niż podkładka na indukcję, bo może to spowodować uszkodzenie urządzeń. Nie należy również pozostawiać płytki na włączonej kuchni bez naczynia oraz nie stosować maksymalnych temperatur.

Napisz opinię

Podkładka na indukcję Frabosk 14 cm

Podkładka na indukcję Frabosk 14 cm

Materiał: stal szlachetna inox 18/10
Średnica płytki: 14 cm

Napisz opinię