Nasza oferta

Podkładka na indukcję Frabosk 22 cm Powiększ

Podkładka na indukcję Frabosk 22 cm

nowy

Materiał: stal szlachetna inox 18/10
Średnica płytki: 22 cm

Więcej szczegółów

79,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Adapter na indukcję Frabosk to wysokiej jakości produkt włoskiej firmy, który pozwala wykorzystać naczynia bez ferromagnetycznego dna do gotowania na kuchni indukcyjnej. Nie trzeba już pozbywać się ulubionych garnków czy patelni:-)

Adapter na indukcję Frabosk wykonany jest ze stali szlachetnej inox 18/10. Nakładka ma średnicę 22 cm i grubość 3 mm. Dzięki odłączanemu i nienagrzewającemu się uchwytowi bardzo łatwo można zdejmować i umieszczać nakładkę na źródle ciepła. Atutem podkładki na indukcję jest również to, że kumuluje ona ciepło dzięki czemu, po wyłączeniu kuchenki, jeszcze przez 10 minut utrzymuje ona ciepłe naczynie

Adapter na indukcję Frabosk może być również wykorzystywany na kuchni gazowej, elektrycznej i ceramicznej w celu równomiernego rozproszenia ciepła

Należy pamiętać, by adapter na indukcję i stawiane na niej naczynia utrzymywać w czystości, ponieważ każde ich zarudzenie może powodować powstawanie na niej zaciemnień. Nakładkę można myć  w zmywarkach.

Używając adaptera na kuchni indukcyjnej należy szczególnie zwrócić uwagę, by średnica naczynia nie była większa niż podkładka na indukcję, bo może to spowodować uszkodzenie urządzeń. Nie należy również pozostawiać płytki na włączonej kuchni bez naczynia oraz nie stosować maksymalnych temperatur.

Napisz opinię

Podkładka na indukcję Frabosk 22 cm

Podkładka na indukcję Frabosk 22 cm

Materiał: stal szlachetna inox 18/10
Średnica płytki: 22 cm

Napisz opinię