Sklep z kawą TOTUKAWA.PL - informacje na temat sposobu dostawy


Poczta kurierska
Przesyłki nadawane za pośrednictwem kuriera DHL dostarczane są z reguły w następnym dniu roboczym po nadaniu. Przesyłka kierowana jest na adres domowy Klienta.

Paczkomat Inpost 
Przesyłki są nadawane i odbierane za pośrednictwem sieci paczkomatów INPOST. Wyboru paczkomatu dokonuje Klient podczas składania zamówienia (nie musi to być paczkomat w miejscu zamieszkania). 

Odbiór własny
Zapraszamy do bezpośredniego odbioru zamówionych towarów w siedzibie firmy! W przypadku wybrania takiego sposobu dostawy, zawsze należy się skontaktować z obsługa sklepu, korzystając z numeru telefonu 609 745 707, w celu ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu odbioru (data i godzina). UWAGA! Jeżeli jesteś z Łodzi lub okolic po prostu zadzoń - bezpłatnie dostarczymy każde zamówienie o wartości powyżej 100 zł! 

UWAGA! Prosimy o sprawdzanie stanu przesyłki przy jej odbiorze. Jeśli opakowanie zostało zniszczone lub naruszone w sposób mogący powodować uszkodzenie zawartości, prosimy o spisanie w obecności kuriera lub pracownika Poczty Polskiej protokołu reklamacyjnego. Będzie on niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie.

CENNIK DOSTAWY

Sposób dostawy

Całkowity koszt dostawy, przesyłka do 30 kg

Kurier - płatność przelewem lub PAY U

12,50 zł

Kurier - płatność przy odbiorze

17,00 zł

Paczkomat InPost - płatność przelewem lub PAY U

 9,00 zł

Paczkomat InPost - płatność przy odbiorze

15,00 zł 

Odbiór osobisty 

 0 zł

Obsługa sklepu dokłada wszelkich starań aby zamówienia były realizowane możliwie sprawnie, a Państwo mogli szybko otrzymać zamówioną kawę i cieszyć się jej smakiem. Przesyłki są przez nas pakowane bardzo starannie, w odpowiednie do tego celu opakowania, w sposób minimalizujący możliwość uszkodzenia towaru podczas transportu.