TOTUKAWA.pl to nie tylko internetowy sklep z kawą, chcemy żeby to miejsce było czymś więcej, żeby było bardziej przyjazne i żeby zawsze tutaj chętnie wracali.

 

Popatrzcie zresztą na logo, które wybraliśmy. Mocno odbiega ono od niepisanych standardów przyjętych w branży, ogólnie to nazwijmy, kawowej. Kawa to magiczny napój, pełen smaku odległych krajów, słońca i radości życia. Do tego fantastycznie pachnie i poprawia nastrój. Wszystkim się świetnie kojarzy i niezmiennie wywołuje uśmiech na twarzach. Nasze logo nie mogło być zatem inne – kolorowy i optymistyczny tukan, ptaszysko w wielkim dziobem, to takie wcielenie naszych założeń.  Jesteśmy przyjaźnie nastawieni, dbamy o klientów i tak jak Wy lubimy kawę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na pewno będziemy ją stale poszerzać i oferować coraz więcej i więcej. Mamy produkty renomowanych marek, takich jak kawa Lavazza, Pellini, Illy czy Kimbo, importowana z Włoch. Mamy także porządne zaparzacze – kawiarki Bialetti, zaparzacze La Cafetiere i inne - to nie są lichej jakości chińskie podróbki, tylko bezpieczne dla użytkownika i trwałe urządzenia. Stawiamy na jakość i pochodzenie produktów, o resztę czyli fachową obsługę i szybką wysyłkę zadbamy już sami.

W razie pytań śmiało piszcie lub dzwońcie. Chętnie doradzimy co wybrać, podzielimy się swoimi spostrzeżeniami, albo po prostu pogadamy.