Młynek Gefu Lorenzo Powiększ

Gefu Lorenzo - młynek z ceramicznymi żarnami, ręczny

nowy

typ: ręczny młynek
rozdrabnianie:ceramiczne żarna 
wydajność: 4 kawy 

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

225,00 zł

Dodaj do listy życzeń


Lorenzo Gefu
to wysokiej jakości ręczny młynek do mielenia kawy z ceramicznymi żarnami. Żarna, przeciwnie do stalowych ostrzy, rozgniatają kawę wydobywając z niej pełnię smaku i niepowtarzalny aromat. Neutralna ceramika żaren nie wpływa na smak i aromat mielonej kawy.
 
Młynek wyróżnia się łatwością regulacji grubości mielenia i dużym zakresem stopnia rozdrobnienia ziaren kawy. Młynek Lorenzo mieli kawę w 11-sto stopniowej skali. I tak parząc kawę we french pressie producent zaleca ustawienie pokrętła na 9/10, metodą przelewową 4/5, natomiast najdrobniej pod espresso młynek mieli po ustawieniu pokrętła między 2 a 3. Zwykle młynki ręczne sprawdzają się przy parzeniu kawy metodami przelewowymi, gdzie wykorzystuje się średnie lub grube mielenie kawy.  Młynek Lorenzo Gefu, zgodnie z informacjami producenta, sprawdzi się również jeśli potrzebujemy kawy drobno zmielonej do ekspresu ciśnieniowego.
 
Młynek Lorenzo Gefu to niemiecki produkt, bardzo solidnie wykonany, z dbałością o estetykę i użyteczność produktu. Wykonany został ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego (ABS, SAN). Długą rączkę do mielenia można łatwo demontować i mocować z boku młynka, co bardzo ułatwia jego przechowywanie w szafce.
 
Design młynka wpisuje się w najnowsze trendy. Przeźroczyste, wytrzymałe tworzywo sztuczne z czarnymi elementami sprawia, że również w nowoczesnej kuchni świetnie się on odnajdzie.
 
Młynek Lorenzo Gefu jest idealny, by zmielić kawę dla dwóch czy czterech osób. Praktyczna podziałka na zbiorniczku na kawę mieloną pozwala ocenić ile kawy zostało już zmielone.

Napisz opinię

Gefu Lorenzo - młynek z ceramicznymi żarnami, ręczny

Gefu Lorenzo - młynek z ceramicznymi żarnami, ręczny

typ: ręczny młynek
rozdrabnianie:ceramiczne żarna 
wydajność: 4 kawy 

Napisz opinię