Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro 1kg Powiększ

Lavazza Qualita Oro - kawa ziarnista 1 kg

nowy

Zawartość: 100 % arabika
Stopień palenia ziaren: średni
Zawartość kofeiny: niska
Data przydatności: 30.09.2017

Więcej szczegółów

63,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Lavazza Qualita Oro to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych kaw marki Lavazza. W dosłownym tłumaczeniu to złota jakość, a więc kawa, która zaskakuje wyszukanym a zarazem bardzo subtelnym smakiem. Lavazza Qualita Oro to kawa, która zawiera w swym składzie wyłącznie ziarna arabiki. Ponad to zostały one pozyskane z owoców kawowca metodą mokrą. Taka obróbka ziaren nadaje im bardziej delikatny i aksamitny smak przy równoczesnym zachowaniu dużej świeżości związanej z lekką kwasowością kawy. Nie wyczuwa się właściwie goryczki.

Lavazza Qualita Oro to precyzyjnie skomponowana mieszanka arabiki z plantacji położonych w Brazylii, Hondurasu, Panamie, Meksyku, Kolumbii i Peru. Każde z tych wyjątkowych miejsc ma swój udział w bogactwie smaku i aromatu kawy. Ziarna z Ameryki Środkowej to przewaga nut kwiatowych i owocowych, natomiast ziarna kawowca rosnące w warunkach klimatycznych Brazylii nasycone są słodkimi nutami słodu i miodu.

Proces palenia kawy Lavazza Qualita Oro jest powolny, co również korzystnie wpływa wydobycie jej stuprocentowego smaku i aromatu zawartych w olejkach kawowych.

Warte podkreślenia jest również to, że Lavazza Qualita Oro to również kawa o małej zawartości kofeiny. Tak, więc można ją również bezkarnie wypić popołudniu, jeśli nie jesteśmy bardzo wrażliwi na dawkę kofeiny przed snem.

Lavazza Qualita Oro to kawa, która doskonale smakuje parzona w ekspresie ciśnieniowym jak i innymi alternatywnymi metodami. Można więc ją parzyć zarówno w kawiarce, ekspresie przelewowym, french presie czy driperze i zawsze delektować się jej wyśmienitym smakiem.

TO TU KAWA Lavazza Qualita Oro :-)
Oceń 
Se w 2015-03-14

oro

Baaaaaardzo dobra kawa, prawdziwie włoska :-)

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Lavazza Qualita Oro - kawa ziarnista 1 kg

Lavazza Qualita Oro - kawa ziarnista 1 kg

Zawartość: 100 % arabika
Stopień palenia ziaren: średni
Zawartość kofeiny: niska
Data przydatności: 30.09.2017

Napisz opinię