Kawiarka Bialetti Mukka Express - Kawiarka do cappuccino Powiększ

Bialetti Mukka Express - Kawiarka do cappuccino

nowy

Materiał: aluminium
Objętość: 2 filiżanki
Płyta indukcyjna: nie

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

227,00 zł

227,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Bialetti Mukka Express to kawiarka, w której można przygotować aksamitne cappuccino czy mleczne latte dla dwóch osób. Kawiarka równocześnie parzy espresso i spienia mleko w górnym zbiorniku. Wystarczą zaledwie 4 minuty i jedno urządzenie, by w domowym zaciszu cieszyć się kawą z pyszną mleczną pianką.

Kawiarka Bialetti Mukka jest niezwykła także pod względem niebanalnego wzornictwa. Jej solidna konstrukcja współgra z zaokrąglonymi kształtami kawiarki  a uroku dodają jej przede wszystkim czarne łatki ( jak przystało na „mleczną” kawiarkę ;-)).

Bialetti Mukka wykonana została z aluminium, które zostało polakierowane na biało – czarno. Rączka w kolorze czarnym to bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne – nylon. Kawiarka składa się z trzech części: zbiornika dolnego, do którego wlewamy wodę, sitka na kawę i zbiornika górny, do którego nalewamy mleko i w którym gromadzi się ekstrakt kawy. Specjalna dysza w górnej części umożliwia spienianie mleka. Sama obsługa kawiarki Mukka jest bardzo prosta i intuicyjna, tak jak i jej czyszczenie. Do każdej kawiarki dołączona jest oczywiście instrukcja a dodatkowo symbole i miarki na kawiarce ułatwiają odmierzanie prawidłowych ilości produktów.

Kawiarka do cappuccino - użytkowanie

Baletti Mukka może być używana na kuchni gazowej i elektrycznej oraz ceramicznej.

Całkowita objętość Bialetti Muka to 320 ml czyli 2 filiżanki cappuccino lub latte.
 
TO TU KAWA włoska i kawiarka do cappuccino Bialetti Mukka Exkress :-)

Napisz opinię

Bialetti Mukka Express - Kawiarka do cappuccino

Bialetti Mukka Express - Kawiarka do cappuccino

Materiał: aluminium
Objętość: 2 filiżanki
Płyta indukcyjna: nie

Napisz opinię