Kawiarka elektryczna G.A.T. Gaia 6 / 4 tz Powiększ

Gat Gaia 6 / 4 tz włoska kawiarka elektryczna

nowy

Materiał: aluminium
Objętość: 6/4 filiżanek
Elektryczna baza 230V

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

240,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Gat Gaia to kawiarka elektryczna o nowoczesnym wzornictwie, dzięki której łatwo i szybko można zaparzyć aksamitne, aromatyczna espresso. Elektryczna stacja bazowa umożliwia parzenie kawy nie tylko w domu, ale i w pracy czy podczas dłuższego wyjazdu. Dodatkowo po zaparzeniu espresso kawiarka elektryczna automatyczne się wyłącza i utrzymuje napar gorący jeszcze przez 20 minut.

Gat Gaia składa się z czterech podstawowych części: zbiornika dolnego na wodę, sitka na kawę mieloną, zbiornika górnego, do którego przelewa się gotowy napar kawy oraz elektrycznej bazy z timerem.

Kawiarka elektryczna Gat Gaia ma górny zbiornik wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, w którym widać jak gromadzi się aromatyczna, esencjonalna kawa.

Objętość kawiarki to 6 lub 4 małe filiżanki espresso (1 filiżanka to około 40 ml kawy). Dzięki reduktorowi w sitku kawiarka elektryczna umożliwia zaparzenie różnej objętości kawy, ale o porównywalnych walorach smakowych.

Jak zaparzyć kawę w kawiarce elektrycznej?
  1. Nalej wodę do dolnego zbiorniczka, ale tylko do zaworu bezpieczeństwa (jeśli chcesz zaparzyć jej mniejszą ilość to wodę wlej tylko do zaznaczonego poziomu)
  2. Umieść w nim lejek i napełnij cały kawą średnio zmieloną, nie ubijaj jej i usuń rozsypane drobinki z brzegów kawiarki (jeśli chcesz zaparzyć 4 espresso przed nasypaniem kawy włóż do sitka reduktor)
  3. Skręć górny zbiorniczek na kawę z dolnym trzymając za aluminiowe części, nie trzymaj za rączkę, bo można ją uszkodzić.
  4. Dzbanuszek kawiarki stawiamy na elektrycznej bazie i ją włączamy.
  5. I już tylko czekamy na donośne bulgotanie przelewającej się do górnej części kawiarki pachnącej kawy.
  6.  Przed rozlaniem kawy do filiżanek warto wcześniej ją zamieszać, by wyrównać jej intensywność.

TO TU KAWA włoska i elektryczna kawiarka Gat Gaia :-)
 

Napisz opinię

Gat Gaia 6 / 4 tz włoska kawiarka elektryczna

Gat Gaia 6 / 4 tz włoska kawiarka elektryczna

Materiał: aluminium
Objętość: 6/4 filiżanek
Elektryczna baza 230V

Napisz opinię