Nasza oferta

Kawiarka elektryczna G.A.T. 9ISSIMA ELETTRIKA 6 / 4 tz Powiększ

Włoska kawiarka elektryczna Gat 9ISSIMA ELETTRIKA 6 / 4

nowy

Materiał: aluminium
Objętość: 6 lub 4 filiżanki
Elektryczna baza 230V
kolor rączki: niebieski 

Więcej szczegółów

240,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Włoska elektryczna kawiarka 9 ISSIMA ELETTRIKA parzy aromatyczną i aksamitną kawę. Ma ponadczasowy kształt ośmiokątnej moki, który świetnie współgra z elegancką czernią. Elektryczna stacja bazowa umożliwia parzenie kawy nie tylko w domu, ale i w pracy czy podczas dłuższego wyjazdu. Dodatkowo po zaparzeniu espresso kawiarka elektryczna automatyczne się wyłącza i utrzymuje napar gorący jeszcze przez 20 minut.

Kawiarka 9 ISSIMA ELETTRIKA składa się z czterech podstawowych części: zbiornika dolnego na wodę, sitka na kawę mieloną, zbiornika górnego, do którego przelewa się gotowy napar kawy oraz elektrycznej bazy z timerem.

Włoska kawiarka 9 ISSIMA ELETTRIKA wykonana jest z aluminium i pomalowana na kolor czarny natomiast rączka z tworzywa sztucznego jest koloru niebieskiego.

Objętość kawiarki to 6 lub 4 małe filiżanki espresso (1 filiżanka to około 40 ml kawy). Dzięki reduktorowi w sitku kawiarka elektryczna umożliwia zaparzenie różnej objętości kawy, ale o porównywalnych walorach smakowych.

Jak zaparzyć kawę w kawiarce elektrycznej?
  1. Nalej wodę do dolnego zbiorniczka, ale tylko do zaworu bezpieczeństwa (jeśli chcesz zaparzyć jej mniejszą ilość to wodę wlej tylko do zaznaczonego poziomu)
  2. Umieść w nim lejek i napełnij cały kawą średnio zmieloną, nie ubijaj jej i usuń rozsypane drobinki z brzegów kawiarki (jeśli chcesz zaparzyć 4 espresso przed nasypaniem kawy włóż do sitka reduktor)
  3. Skręć górny zbiorniczek na kawę z dolnym trzymając za aluminiowe części, nie trzymaj za rączkę, bo można ją uszkodzić.
  4. Dzbanuszek kawiarki stawiamy na elektrycznej bazie i ją włączamy.
  5. I już tylko czekamy na donośne bulgotanie przelewającej się do górnej części kawiarki pachnącej kawy.
  6. Przed rozlaniem kawy do filiżanek warto wcześniej ją zamieszać, by wyrównać jej intensywność.

TO TU KAWA włoska i włoska kawiarka elektryczna 9 ISSIMA ELETTRIKA :-)
 

Napisz opinię

Włoska kawiarka elektryczna Gat 9ISSIMA ELETTRIKA 6 / 4

Włoska kawiarka elektryczna Gat 9ISSIMA ELETTRIKA 6 / 4

Materiał: aluminium
Objętość: 6 lub 4 filiżanki
Elektryczna baza 230V
kolor rączki: niebieski 

Napisz opinię