Nasza oferta

Kawiarka elektryczna G.A.T. 9ISSIMA ELETTRIKA 4 tz Powiększ

Kawiarka elektryczna Gat 9ISSIMA ELETTRIKA 4 na saszetki

nowy

Materiał: aluminium
Objętość: 4 filiżanki,również na saszetki
Elektryczna baza 230V
Kolor rączki: niebieski

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

218,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Elektryczna kawiarka 9 ISSIMA ELETTRIKA parzy aromatyczną i aksamitną kawę i można również użyć do jej przygotowania specjalnych saszetek. To jedna z nielicznych takich kawierek na saszetki. Kafetiera ma ponadczasowy kształt ośmiokątnej moki, który świetnie współgra z jej elegancką czernią.

Elektryczna stacja bazowa umożliwia parzenie kawy nie tylko w domu, ale i w pracy czy podczas dłuższego wyjazdu. Dodatkowo po zaparzeniu espresso kawiarka elektryczna automatyczne się wyłącza i utrzymuje napar gorący jeszcze przez 20 minut.

Kafetiera 9 ISSIMA ELETTRIKA składa się z czterech podstawowych części: zbiornika dolnego na wodę, sitka na kawę mieloną, zbiornika górnego, do którego przelewa się gotowy napar kawy oraz elektrycznej bazy z timerem. Kawiarka posiada specjalną wkładkę na saszetki.

Kawiarka elektryczna 9 ISSIMA ELETTRIKA wykonana jest z aluminium i ma czarny kolor. Rączka z tworzywa sztucznego jest niebieska.

Objętość kawiarki to 4 filiżanki espresso (1 filiżanka to około 40 ml kawy). Dzięki specjalnej wkładce do lejka można przygotować kawę wykorzystując saszetki kawą.

Jak zaparzyć kawę w kawiarce elektrycznej?
  1. Nalej wodę do dolnego zbiorniczka, ale tylko do zaworu bezpieczeństwa (jeśli chcesz zaparzyć jej mniejszą ilość to wodę wlej tylko do zaznaczonego poziomu)
  2. Umieść w nim lejek i napełnij cały kawą średnio zmieloną, nie ubijaj jej i usuń rozsypane drobinki z brzegów kawiarki (możesz użyć saszetki)
  3. Skręć górny zbiorniczek na kawę z dolnym trzymając za aluminiowe części, nie trzymaj za rączkę, bo można ją uszkodzić.
  4. Dzbanuszek kawiarki stawiamy na elektrycznej bazie i ją włączamy.
  5. I już tylko czekamy na donośne bulgotanie przelewającej się do górnej części kawiarki pachnącej kawy.
  6.  Przed rozlaniem kawy do filiżanek warto wcześniej ją zamieszać, by wyrównać jej intensywność.

TO TU KAWA włoska i elektryczna kawiarka na saszetki  9 ISSIMA ELETTRIKA :-)
 

Napisz opinię

Kawiarka elektryczna Gat 9ISSIMA ELETTRIKA 4 na saszetki

Kawiarka elektryczna Gat 9ISSIMA ELETTRIKA 4 na saszetki

Materiał: aluminium
Objętość: 4 filiżanki,również na saszetki
Elektryczna baza 230V
Kolor rączki: niebieski

Napisz opinię