Dzbanek z podwójnymi ściankami Simax Twin Powiększ

Dzbanek termiczny do herbaty Simax Twin

nowy

Materiał: podwójne szkło, tworzywo sztuczne
Objętość: 1,1 litra
Producent: Simax

Więcej szczegółów

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dzbanek termiczny do herbaty Simax Twin dłużej utrzymuje wysoką temperaturę naparów liściastych, natomiast zimne napoje długo pozostają naprawdę chłodne. Przestrzeń powietrzna między podwójnymi ściankami dzbanka pełni funkcje termoizolacyjne i sprawia także, że bez względu na temperaturę napoju zewnętrzne ścianki zaparzacza utrzymują neutralną temperaturę. Dzbanek termiczny na zewnątrz nie jest ani zbyt gorący ani nieprzyjemnie zimny czy oszroniony od pływających w napoju kostek lodu.
 
Dzbanek termiczny Simax Twin, dzięki podwójnym ściankom również prezentuje się wyjątkowo efektownie i nowocześnie. Napoje wydają się lekko unosić nad stołem i można je „pić oczami”.
 
Dzbanek Simax posiada metalowe sitko, które w zależności od potrzeb można łatwo „zamontować” w pokrywce lub z niego zrezygnować. Sama pokrywka składa się z dwóch skręcanych ze sobą części a w jej środkowej części można umieścić sitko, do którego sypie się liściastą lub naturalną owocową herbatę  czy ulubione zioła. I tak można parzyć napar pod przykryciem  a następnie  cieszyć się klarownym naparem. Dzbanek termiczny umożliwia także łatwe przerwanie procesu parzenia naparu przez usunięcie sitka z fusami.
 
Dzbanek Simax ma objętość 1,1 litra.
 
Dzbanek termiczny Simax Twin wykonany został z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, które jest odporne na wysokie i niskie temperatury w zakresie  od -40 st C do+150 st. C. Dzbanek można używać w mikrofalówce (oczywiście bez pokrywki i sitka). Można go myć w zmywarce.
 
Dzbanek Simax produkowany jest w renomowanej czeskiej hucie szkła Kavalierglass.

TO TU dzbanek termiczny do herbaty z podwójnymi ściankami Simax Twin :-)

Napisz opinię

Dzbanek termiczny do herbaty Simax Twin

Dzbanek termiczny do herbaty Simax Twin

Materiał: podwójne szkło, tworzywo sztuczne
Objętość: 1,1 litra
Producent: Simax

Napisz opinię