Dzbanek z podwójnymi ściankami Simax Dual Powiększ

Dzbanek z zaparzaczem i podwójnymi ściankami Simax Dual

nowy

Materiał: podwójne szkło,tworzywo sztuczne
Kolor: zielony

Objętość: 1 litr
Producent: Simax

Więcej szczegółów

56,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Simax Dual to dzbanek z podwójnymi ściankami i zaparzaczem, który dłużej utrzymuje wysoką temperaturę naparów liściastych, natomiast zimne napoje długo pozostają naprawdę chłodne. Przestrzeń powietrzna między podwójnymi ściankami dzbanka pełni funkcje termoizolacyjne i sprawia także, że bez względu na temperaturę napoju zewnętrzne ścianki zaparzacza utrzymują neutralną temperaturę. Dzbanek termiczny na zewnątrz nie jest ani zbyt gorący ani nieprzyjemnie zimny czy oszroniony od pływających w napoju kostek lodu.
 
Dzbanek z zaparzaczem Simax, dzięki podwójnym ściankom również prezentuje się wyjątkowo efektownie i nowocześnie. Napoje wydają się lekko unosić nad stołem i można je „pić oczami”.
 
Dzbanek Simax posiada zaparzacz z tworzywa sztucznego, które w zależności od potrzeb można łatwo „zamontować” w pokrywce lub z niego zrezygnować. Sama pokrywka składa się z dwóch skręcanych ze sobą części a w jej środkowej części można umieścić sitko, do którego sypie się liściastą lub naturalną owocową herbatę  czy ulubione zioła. I tak można parzyć napar pod przykryciem  a następnie  cieszyć się klarownym naparem. Dzbanek termiczny umożliwia także łatwe przerwanie procesu parzenia naparu przez usunięcie sitka z fusami.

Pokrywaka z zaparzaczem jest w zielonym kolorze. Pokrywka posiada także sylikonową uszczelkę, dzięki której szczelnie przylega do ścianek dzbanka.
 
Dzbanek Simax Dual ma objętość 1 litra.
 
Dzbanek termiczny wykonany został z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, które jest odporne na wysokie i niskie temperatury w zakresie  od -40 st C do+150 st. C. Dzbanek można używać w mikrofalówce (oczywiście bez pokrywki i sitka). Można go myć w zmywarce.
 
Dzbanek Simax produkowany jest w renomowanej czeskiej hucie szkła Kavalierglass.
 

TO TU dzbanek z podwójnymi ściankami i zaparzaczem Simax Dual :-)

Napisz opinię

Dzbanek z zaparzaczem i podwójnymi ściankami Simax Dual

Dzbanek z zaparzaczem i podwójnymi ściankami Simax Dual

Materiał: podwójne szkło,tworzywo sztuczne
Kolor: zielony

Objętość: 1 litr
Producent: Simax

Napisz opinię