Hej, dzień dobry wszystkim,

odpoczywamy, jesteśmy na urlopie.

Zamówienia przyjmujemy ponownie dopiero od 1 października2019 roku.

pozdrawiamy
ekipa TOTUKAWA PL

Nasza oferta

Duże kawiarki, które posiadamy w swojej ofercie pozwalają zaparzyć 9, 10 lub 12 filiżanek espresso ( odpowiednio 9 tz, 10 tz czy 12 tz). To około 0,5 litra aromatycznej, esencjonalnej włoskiej kawy. . Często wybierane są do pracy czy małego pensjonatu, gdzie tworzą niepowtarzalny klimat oraz sprawiają, że smak porannej kawy na długo zapada gości...

Duże kawiarki, które posiadamy w swojej ofercie pozwalają zaparzyć 9, 10 lub 12 filiżanek espresso ( odpowiednio 9 tz, 10 tz czy 12 tz). To około 0,5 litra aromatycznej, esencjonalnej włoskiej kawy. . Często wybierane są do pracy czy małego pensjonatu, gdzie tworzą niepowtarzalny klimat oraz sprawiają, że smak porannej kawy na długo zapada gościom w pamięci. Nie zastąpione są również na okolicznościowych, większych spotkaniach rodzinnych.

Wszystkie moki, więc i te duże kawiarki, składają się z trzech zasadniczych części: zbiorniczka dolnego, do które wlewa się wodę, lejka z sitkiem na kawę mieloną oraz górnej części, gdzie pod wpływem ciśnienia gotującej się wody przelewa się aromatyczny napar zaparzonej kawy. Na każde espresso używa się około 7 gram średnio zmielonej kawy. Kawiarki nie ulegają łatwo przegrzaniu również dlatego, że w dolnym zbiorniczku, po zaparzeniu kawy zawsze pozostaje niewielka ilość wody. Należy oczywiście kontrolować cały proces parzenia.

Dostępne na TOTUKAWA duże kawiarki o objętości 10 filiżanek espresso wykonane są ze stali nierdzewnej i mogą być używane na kuchniach indukcyjnych. W naszej ofercie dostępne są kafetiery dwóch znanych włoskich firm Bialetti oraz Gat.

Kawiarki na 9 i 12 filiżanek espresso to wysokiej jakości aluminiowe zaparzacze produkowane przez włoską firmę Gat.

Więcej