Hej, dzień dobry wszystkim,

odpoczywamy, jesteśmy na urlopie.

Zamówienia przyjmujemy ponownie dopiero od 1 października2019 roku.

pozdrawiamy
ekipa TOTUKAWA PL

Sklep internetowy z kawą TOTUKAWA

Sklep z kawą - nasze logo

Witaj wirtualny wędrowcu w naszym sklepie, chcemy żeby to miejsce było czymś więcej niż tylko miejscem gdzie kupisz dobra kawę , żeby było bardziej przyjazne i żebyś zawsze tutaj chętnie wracał.

Popatrz zresztą na logo, które wybraliśmy. Mocno odbiega ono od niepisanych standardów przyjętych w branży, ogólnie to nazwijmy, kawowej. Kawa to magiczny napój, pełen smaku odległych krajów, słońca i radości życia. Do tego fantastycznie pachnie i poprawia nastrój. Wszystkim się świetnie kojarzy i niezmiennie wywołuje uśmiech na twarzach. Nasze logo nie mogło być zatem inne – kolorowy i optymistyczny tukan, ptaszysko w wielkim dziobem, to takie wcielenie naszych założeń.

Jesteśmy przyjaźnie nastawieni, dbamy o klientów i tak jak Wy lubimy kawę!


Kolorowa filiżanka z kawą
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na pewno będziemy ją stale poszerzać i oferować coraz więcej i więcej.

Mamy produkty renomowanych marek, takich jak kawa Lavazza, Pellini, Illy czy Kimbo. Jesteśmy małą firmą i samodzielnie sprowadzamy kawę prosto ze słonecznej Italii. Kupując u nas zyskujesz pewność, że jest to dokładnie taka sama, na prawdę włsoka kawa, jakiej spróbowałeś podczas letnich wakacji, w barze przy plaży nad Adriatykiem, albo w sennej kawiarence jakich pełno w Bolonii, Weronie czy Rzymie.

Mamy także porządne zaparzacze – kawiarki Bialetti, zaparzacze do kawy i herbaty La Cafetiere i inne - to nie są lichej jakości chińskie podróbki, tylko bezpieczne dla użytkownika i trwałe urządzenia. Stawiamy na jakość i pochodzenie produktów, o resztę czyli fachową obsługę i szybką wysyłkę zadbamy już sami. Każde urządzenia ma indywisualną, przygotowaną przez nas instrukcję obsługi, nie idziemy na łatwiznę. stawiamy na jakość!

Dopełnieniem naszej ofert są wszelkiego rodzaju akcesoria kawowe, począwszy od filiżanek do kawy (do espresso, latte i cappuccino), przez sitka i uszczelki, aż po spieniacze czy dekoratory do kawy. 

W razie pytań śmiało piszcie lub dzwońcie. Chętnie doradzimy co wybrać, podzielimy się swoimi spostrzeżeniami, albo po prostu pogadamy.

Oto nasz numer telefonu: 605 073 801

Oto adres naszej skrzynki pocztowej: witaj@totukawa.pl