Nasza oferta

Kawiarka Bialetti Kitty 10 tz Powiększ

Kawiarka Bialetti Kitty 10 espresso - duża kafetiera

nowy

Materiał: stal chromowo-niklowa
Objętość: 10 filiżanek
Płyta indukcyjna: tak

Więcej szczegółów

170,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kawiarka Bialetti Kitty 10 espresso to duża kafetiera. Ma charakterystyczny kształt pękatego dzbanuszka, który może kojarzyć się z eleganckim siedzącym kotem. Po obu stronach stalowej rączki znajdują się czarne nakładki z tworzywa sztucznego, które oczywiście chronią przed jej nagrzaniem, ale również dodają jej uroku i dopełniają całość wizualnie. Ważna jest także funkcjonalność kawiarki Bialetti Kitty a pyszna, esencjonalna kawa zaparzona w kilka minut sprawia, że staje się ona najważniejszym sprzętem kuchennym :-)

Kawiarkę, ze zględu na rozmiar, szczególnie polecamy do pracy, gdzie sprawdzi się podczas licznych spotkań w firmie.  Doceniana jest również w małych pensjonatach, gdzie pyszna, aromatyczna kawa to ważny element niezapomnianych wrażeń gości. Duża kafetiera niezastąpiona może być również na większych zjazdach rodzinnych :-)


Kawiarka  Bialetti Kitty 10 tz wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej chromowo-niklowej. Kafetiera składa się z trzech części: dolnego zbiornika na wodę, lejka na kawę mieloną i górnego zbiorniczka, w którym gromadzi się gotowy napar kawy.

Kawiarka Bialetti Kitty 10 espresso umożliwia przygotowanie 10 małych filiżanek kawy (10 x po 40 ml) i można ją używać na kuchniach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych.

Kawiarka stalowa umożliwia parzenie kawy na włoski sposób o wyrazistym smaku i aromacie a zajmuje to przysłowiowe 5 minut. Jak zaparzyć kawę w kawiarce?
  1. Nalej wodę do dolnego zbiorniczka, ale tylko do zaworu bezpieczeństwa.
  2. Umieść w nim lejek i napełnij cały kawą średnio zmieloną, nie ubijaj jej i usuń rozsypane drobinki z brzegów kawiarki.
  3. Skręć górny zbiorniczek na kawę z dolnym trzymając za aluminiowe części, nie trzymaj za rączkę, bo można ją uszkodzić.
  4. Dzbanuszek kawiarki stawiamy na źródle ciepła, płomień jednak nie powinien wychodzić poza jego dno.
  5. I już tylko czekamy na donośne bulgotanie przelewającej się do górnej części kawiarki pachnącej kawy.
  6. Przed rozlaniem kawy do filiżanek warto wcześniej ją zamieszać, by wyrównać jej intensywność.
  7. Ostatni punkt to delektowanie się gorącą, aksamitną i pachnącą włoską kawą
 
TO TU KAWA włoska i duża kafetiera Bialetti Kitty 10 espresso :-)

Napisz opinię

Kawiarka Bialetti Kitty 10 espresso - duża kafetiera

Kawiarka Bialetti Kitty 10 espresso - duża kafetiera

Materiał: stal chromowo-niklowa
Objętość: 10 filiżanek
Płyta indukcyjna: tak

Napisz opinię