Hej, dzień dobry wszystkim,

odpoczywamy, jesteśmy na urlopie.

Zamówienia przyjmujemy ponownie dopiero od 1 października2019 roku.

pozdrawiamy
ekipa TOTUKAWA PL

Nasza oferta

Hario Mini Mill Slim Powiększ

Hario Mini Mill Slim mały, ręczny młynek do mielenia kawy

nowy

typ: ręczny młynek
rozdrabnianie: stożkowe, ceramiczne żarna 
wydajność: 24 gramy kawy 

Więcej szczegółów

135,00 zł

135,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Hario Mini Mill Slim to niewielki, ale bardzo poręczny i praktyczny młynek, który idealnie sprawdzi się przy parzeniu kawy w niedzielne leniwe przedpołudnie jak i na szalonym wyjeździe. Świeżo zmielona kawa zawsze smakuje wyśmienicie:-)

Hario Slim to wysokiej jakości ręczny młynek żarnowy. Ziarna kawy nie są więc cięte metalowymi ostrzami tylko rozgniatane do odpowiedniej grubości uwalniając pełnię swego smaku i aromatu. Stożkowe żarna wykonane są z ceramiki dzięki czemu nie mają one również wpływu na smak zmielonej kawy.

Młynek Hario Slim ma możliwość regulacji grubości mielenia kawy dzięki specjalnej nakrętce pod rączką do mielenia. Świetnie się sprawdzi zwłaszcza gdy parzymy kawę metodami alternatywnymi (innymi niż ekspres ciśnieniowy), gdzie wymagane jest średnie lub grube zmielenie kawy. I tak parząc kawę w kawiarce powinniśmy wybrać średni stopień mielenia, metody przelewowe jak drip nieco grusze a w wybierając french press wręcz grube. Ważne również jest to, że podczas mielenia kawy w młynku Hario Slim powstają drobinki o zbliżonej wielkości gwarantując, że kawa idealnie się zaparzy.

Młynek pozwala na jednorazowe zmielenie 24 gram kawy (można zaparzyć z niej około 4 filiżanek kawy). Przy czym wygodna podziałka na przeźroczystym zbiorniczku na kawę mieloną wyraźnie wskazuje poziom 12 i 24 gram kawy.

Nowoczesne, ciekawe wzornictwo i neutralna kolorystyka sprawiają, że młynek będzie niebanalnym wyposażeniem naszej kuchni. Obudowa młynka wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego, natomiast rączka, nakrętki i uszczelki to stal nierdzewna.

Wymiary młynka Hario Slim:
szerokość z rączką 15 cm
wysokość 22 cm
średnica: 7,5 cm

Napisz opinię

Hario Mini Mill Slim mały, ręczny młynek do mielenia kawy

Hario Mini Mill Slim mały, ręczny młynek do mielenia kawy

typ: ręczny młynek
rozdrabnianie: stożkowe, ceramiczne żarna 
wydajność: 24 gramy kawy 

Napisz opinię